українська російська англійська
Нову Програму розвитку аграрного сектору буде прийнято в 2014 році
06.12.2013 | 14:34
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Міністерство аграрної політики та продовольства вже приступило до розробки Державної програми розвитку аграрного сектору економіки до 2020 року. Саме у цьому документі будуть викладені конкретні шляхи, способи і механізми реалізації Стратегії розвитку аграрного сектору до 2020 року. Так, передусім цей документ передбачає підтримку дрібнотоварного та середнього товаровиробника і збереження українського села. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк в інтерв’ю інформаційному агентству «УНІАН».

«Створюючи Стратегію, ми керувалися не принципами планової економіки, такими як «даєш врожай! даєш план!», а намагалися розробити умови для інвестування, проживання на селі, умови для того, щоб бізнес міг взяти на себе певну частину соціального забезпечення села», − повідомив глава відомства.

За його словами, відповідно до Стратегії, головне завдання – докласти всіх зусиль для підтримки дрібнотоварного та середньотоварного виробника і збереження українського села.

При цьому Міністр зазначив, що Стратегія розроблялася протягом року. До її створення були залучені громадські організації, різноманітні міжнародні структури. Наразі ж активно проводяться узгоджувальні наради, зокрема, з профільними асоціаціями, для розробки Державної програми розвитку аграрного сектору економіки до 2020 року. Саме цей документ передбачатиме конкретні механізми та способи реалізації Стратегії. Програму планують презентувати у 2014 році.

 

 

версія для друку