українська російська англійська
На Волині розширюють мережу дошкільних закладів
06.12.2013 | 14:16
Волинська ОДА

Перший заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Башкаленко сьогодні проконтролював освоєння державних коштів на реконструкції дошкільного навчального закладу №2 по вул Луцькій 25 у смт Турійськ.

Дитсадок у селищі будується за рахунок коштів фонду регіонального розвитку. Інвестиція  держави у добудову складатиме 3,6 млн. грн. До 206 існуючих місць створять ще 40 додаткових. Капсулу під будівництво нових приміщень ДНЗ заклали торік восени.

Перший заступник голови Волинської ОДА оглянув будівельний майданчик, поспілкувався з майстрами ТзОВ «Оріон Будінвест-2».

Олександр Башкаленко відзначив якість зроблених робіт  та зазначив, що в області уже майже чотири роки триває активна робота, спрямована на розширення дошкільної мережі,  а забезпечення кожної дитини належними умовами і вихованням - чітко прописано у президентських ініціативах.

«Здати цей об’єкт плануємо в І кварталі наступного року. Програма Уряду передбачає такий  підхід: починати і завершувати, не створюючи довгобудів. І у планах 2014-го - подальше розширення мережі освітніх об’єктів», - підкреслив Олександр Башкаленко.

За дорученням голови Волинської ОДА облдержадміністрації Бориса Клімчука покрівлю існуючого дитсадка повністю перекрили з шиферного на металочерепичний.

До слова, у 2013 р. відкрито ряд дитсадків у Маневицькому, Ківерцівському, Луцькому районах. Ще 14 об’єктів у роботі. До кінця року на Волині заплановано розширити дошкільну мережу на 1400 місць.

 

версія для друку