українська російська англійська
У листопаді аеропорт "Бориспіль" обслужив на 12.6% пасажирів більше, ніж торік
06.12.2013 | 14:53
Прес-служба Міністерства інфраструктури

У листопаді 2013 року аеропорт «Бориспіль» демонструє значне збільшення приросту місячних обсягів перевезень пасажирів. Якщо в жовтні уперше від початку року в «Борисполі» було зафіксовано приріст пасажиропотоку відповідно до жовтня 2012 року на рівні 1,4%, то в листопад і цей показник збільшився на 12,6%.

Минулого місяця аеропорт обслужив 623 900 пасажирів, у тому числі - 562 000 на міжнародних лініях і 61 900 на внутрішніх.

За підсумками 11 місяців 2013 року пасажиропотік через аеропорт «Бориспіль» склав 7 320 700 пасажирів. Із них 6 643 900 осіб – скористалися міжнародними рейсами, 676 800 осіб – внутрішніми.

За цей період аеропорт обслужив 6 578 авіарейсів, обробив 2 436 тонн вантажів і 564 тонн пошти.

Спинити тривале скорочення пасажирських потоків і досягти позитивної динаміки у виробничій діяльності вдалося завдяки системній роботі з реалізації концепції розвитку «Борисполя», представленої керівництвом аеропорту у серпні цього року, активному залученню нових авіакомпаній, розширенню операційної діяльності базових перевізників. Разом – авіакомпанії й аеропорт – працюють над поступовим відновленням мережі рейсів із «Борисполя», частково втраченої на початку року після припинення польотів компанією «Аеро Світ».

З жовтня цього року із найбільшого українського аеропорту було відновлено виконання далеко магістральних авіарейсів. У листопад і без посадкові польоти із Києва до міст Таїланду, Індії, В’єтнаму й Домініканської республіки виконують компанії «Авіалінії Харкова» та «Роза Вітрів». А в грудні запустити власну програму регулярних трансконтинентальних перевезень має намір компанія «Міжнародні авіалінії України». Очікується, що вже у найближчі місяці, у грудні-січні, сумарна частотність далеко магістральних рейсів із «Борисполя» перевищить торішню (забезпечувалася компанією «Аеро Світ»).

«Хоча загалом за підсумками 2013 року за обсягами перевезень через аеропорт ми ще не вийдемо в плюс через значне падіння пасажирських потоків у першому півріччі. Але у 4-му кварталі, за нашими підрахунками, аеропорт покаже впевнене зростання. Це означає,що ситуацію вдалося радикально змінити, «Бориспіль» йде шляхом реформ, шляхом розвитку. Далі будемо рухатися тільки вгору», - зазначив Генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Олексій Кочанов.

 

версія для друку