українська російська англійська
Д. Колєсніков: Конструктивний діалог влади та політсил має бути спрямований на збереження стабільності у регіоні
06.12.2013 | 15:04
Дніпропетровська ОДА

Зустріч голови Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитра Колєснікова з керівниками обласних організацій політичних партій Дніпропетровщини поклала початок новій якості політичного діалогу в регіоні. Вона відбулася ввечері у четвер та тривала дві з половиною години.

На зустрічі, яка відбулася за ініціативи Дмитра Колєснікова, були присутні керівники обласних осередків: Антоніна Ульяхіна (БЮТ-Батьківщина), Володимир Гноєвий («Наша Україна»), Владислав Романов (партія «Демократи»), Олександр Замковий (ВО «Свобода»), Сергій Храпов (КПУ), Володимир Таратушка («Українська партія»), Анатолій Сокоринський («Українська народна партія»), Наталя Гончаренко (Партія Регіонів). Голова обласної організації партії «УДАР» Олена Васильченко, що була запрошена, не змогла прийти через хворобу. У зустрічі брав участь перший заступник голови обласної ради Анатолій Адамський.

Головною темою зустрічі була поточна політична ситуація та її вплив на ситуацію в регіоні. Незважаючи на ідеологічні розбіжності, учасники зустрічі погодилися з тим, що сьогодні найбільш важливим завданням є збереження соціально-економічної та політичної стабільності в регіоні. Голова ОДА наголосив на незмінності курсу країни на євроінтеграцію та на економічній виваженості прийнятого рішення про паузу у підписанні угоди про асоціацію з ЄС.

Губернатор зазначив, що політичні сили Дніпропетровщини  завжди відзначалися розумінням особливої ролі нашої області у збереженні стабільності економіки України. Саме тому зараз так важлива виваженість політичних гасел та закликів.

«Всі учасники зустрічі дійшли згоди у тому, що соціально-економічна та політична стабільність на Дніпропетровщині є цінністю для всіх мешканців регіону. Цінністю, яку варто зберігати. Це добра платформа для подальшого діалогу між владою та політичними силами. Незважаючи на ідеологічні та політичні розбіжності, ми повинні в першу чергу дбати про громадян, про регіон, в якому живемо, його розвиток, його майбутнє. Вважаю, що ми заклали новий формат політичного діалогу в нашому регіоні і маю надію, що Дніпропетровщина буде й надалі демонструвати здатність вести конструктивний діалог», - зазначив Дмитро Колєсніков.

Керівник регіону також зазначив, що мирні акції є невід’ємною частиною демократичного розвитку суспільства, але закликав всі політичні сили утриматись від дестабілізуючих гасел і не піддаватись на провокації. Будь які заходи політичних сил не повинні перешкоджати стабільній роботі промислових підприємств, комунального господарства, закладів освіти, медицини та культури, об’єктів життєзабезпечення.

Одним з головних підсумків зустрічі стало досягнення домовленості про продовження діалогу між головою ОДА та керівниками політичних сил в форматі спілкування за круглим столом.

версія для друку