українська російська англійська
За 11 місяців Держфінінспекція в м. Києві відшкодувала втрат на 110 млн. грн.
06.12.2013 | 15:16
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в м. Києві упродовж січня – листопада 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 110 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів і бюджетних установ надійшло майже 10 млн. грн. Відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму понад 100 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 215 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 68 досудових розслідувань.

До суду пред'явлено 58 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 121,2 млн. грн. Пред'явлення ще 71 такого позову ініційовано перед органами прокуратури і установами.

За допущені порушення 296 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 346 – до дисциплінарної та матеріальної, 137 осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, з метою запобігання і протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 101 млн. грн.

 

версія для друку