українська російська англійська
Олег Проскуряков відвідав металургійний комбінат "Запоріжсталь"
06.12.2013 | 15:20
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

06 грудня в Запоріжжі з робочою поїздкою перебуває Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков. Перший пункт візиту - металургійний комбінат «Запоріжсталь». Керівник підприємства Ростислав Шурма розповів міністру про хід модернізації виробництва, що передбачає комплекс заходів щодо істотного зниження екологічного навантаження на регіон.

У зустрічі також брали участь: заступник голови Запорізької облдержадміністрації Петро Гончарук, Голова Державної екологічної інспекції Павло Жила, начальник управління державного екологічного та геологічного моніторингу Мінприроди Віктор Халай.

Олег Проскуряков відвідав будівництво лінії травлення із замкнутим циклом регенерації в цеху холодної прокатки № 1. Реалізація цього проекту дозволить заводу досягти значного екологічного ефекту - очікується скорочення скидів технічних вод у річку Дніпро і передбачається, що на 83% зменшаться викиди сірчаної кислоти в атмосферу. Інвестиції в проект становлять 730 мільйонів гривень. Керівництво заводу доповіло Міністру, що всього з серпня 2012 року в модернізацію і реконструкцію виробництва вже інвестовано близько 550 мільйонів гривень.

 

 

 

версія для друку