українська російська англійська
Набрали чинності зміни до переліку документів, які додаються до заяв про видачу ліцензій у нафтогазовому комплексі
06.12.2013 | 15:56
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

Зміни до переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 21.11.2013 № 852, сьогодні офіційно оприлюднені в «Офіційному віснику України» за № 92, ст. 3397. Постанова набрала чинності з дня її офіційного опублікування.

Постанову № 852 було прийнято для виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» (Указ Президента України від 12.03.2013 № 128) та Плану заходів з реформування системи надання адміністративних послуг (розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1076-р).

Дія постанови Кабінету Міністрів України поширюється на суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері нафтогазового комплексу.

Метою внесення змін є оптимізація переліку документів, що додаються до заяв про видачу ліцензій у нафтогазовому комплексі та приведення цього переліку у відповідність до законодавства України. Цим самим скорочується адміністративне навантаження на заявників та їх час на оформлення документів для видачі ліцензії.

При цьому слід зазначити, оскільки діяльність суб’єктів господарської діяльності на монопольних ринках підлягає регулюванню відповідно до законодавства України, то для монопольних видів діяльності такий перелік доповнюється розрахунком тарифів на:

- транспортування нафти, нафтопродуктів магістральними трубопроводами;

- транспортування природного газу та його розподіл;

- зберігання природного газу.

Також варто зазначити, що постанова №852 оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua і розміщена у Системі інформаційно-правового забезпечення «Лігаакон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство», а також буде оприлюднена в офіційному друкованому ЗМІ Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕ».

 

версія для друку