українська російська англійська
Ю. Бойко: Ми повинні враховувати інтереси кожного громадянина країни та всього суспільства в цілому
06.12.2013 | 15:44
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Приймаючи рішення з питань європейської інтеграції українські Президент та Уряд виходять виключно з національних інтересів України та враховують інтереси кожного її громадянина і всього суспільства в цілому.

Про це в інтерв’ю CNN заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко.

«Сьогодні мітингують близько 10 тисяч людей, але також мільйони сьогодні працюють по всій країні. Відповідальність Уряду полягає у тому, щоб підтримати кожного в цій країні – і тих, хто працює, і тих, хто на мітингу… Я вважаю, що нам потрібно розглядати ситуацію з погляду наших національних інтересів, з позиції працівника із Запоріжжя, будівельника із Івано-Франківська, кожного фермера – усіх людей у нашій країні. У декого з них одна позиція, у інших – інша, але Президент і Уряд відповідальні за них усіх», - сказав Юрій Бойко.

За його словами, для функціонування в умовах зони вільної торгівлі з ЄС українська  економіка потребує додаткового часу для завершення модернізації та реформування, а також значних фінансових ресурсів.

«Для нас дуже важливо сьогодні підтримати економку, щоб вона надійно працювала і забезпечувала пенсії, робочі місця. Проблемою для нашої економіки є відсутність доступних і дешевих коштів для її модернізації, у першу чергу - важкої промисловості. Нам потрібен час, щоб отримати кошти і змінити технології», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

«Нам також потрібен чіткий сигнал від ЄС, що буде конкретна підтримка, у першу чергу фінансова, в тому числі й від МВФ. Ми такого чіткого сигналу досі не отримали. Ми отримали багато обіцянок – що вони будуть намагатися допомогти… Але сьогодні ми не можемо ризикувати нашими робочими місцями… І тому я впевнений, що Президент зробив цілком зрозумілий вибір. Нам потрібен час щоб змінити промисловість, і так, нам потрібні дешеві фінансові ресурси для модернізації економіки», - зазначив Юрій Бойко.

Він також висловив сподівання, що акції, які проходять, зокрема, у Києві, відбуватимуться мирно та не стануть тиском на Уряд.

«Декілька днів тому в Парламенті відбулося голосування щодо того, чи має Уряд піти. Парламент вирішив, що Уряд має залишитись. Ми маємо дотримуватись Конституції. Будь-яка інша дорога веде в нікуди… Я сподіваюсь, що акції проходитимуть мирно і я впевнений, що Уряд і влада зроблять все для підтримки порядку і уникнення будь-яких інцидентів», - сказав Юрій Бойко.

версія для друку