українська російська англійська
Школярі Дніпропетровщини виграли всеукраїнські змагання з легкої атлетики, присвячені пам'яті Сергія Операйла
06.12.2013 | 16:25
Дніпропетровська ОДА

У Республіканському училищі фізичної культури відбулися відкриті Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед школярів (1996 року народження та молодші), присвячені пам’яті заслуженого тренера України Сергія Операйла. За нагороди змагалися шкільні команди з 23 областей України, а також міст Києва та Севастополя. У загальнокомандному заліку перемогла збірна Днiпропетровської області - 455 очок.

Голова Дніпропетровської ОДА Дмитро Колєсніков привітав спортсменів регіону з перемогою.

«Ваша перемога – це ще один важливий внесок у скарбницю першості Дніпропетровщини. Фізична культура та спорт – це не просто тренування тіла, це, в першу чергу, загартування духу. А це основа майбутнього успіху кожного з вас, регіону та країни в цілому. Саме тому одним з важливих завдань нашого Президента Віктора Федоровича Януковича у вихованні нового покоління є розширення мережі позашкільних навчальних закладів. Саме тому на Дніпропетровщині діє програма «Міцне здоров’я – успішне життя», яка спрямована на залучення до занять спортом дітей та молоді, на модернізацію спортивних центрів та стадіонів, на відкриття нових спортивних шкіл», - зазначив Дмитро Колєсніков.

Друге місце посіли школярі Києва 441 очко. Легкоатлети Київської області фінішували третіми 436 очок.

В урочистому відкритті змагань взяли участь голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, член Національного олімпійського комітету Євген Баженков, член виконкому Федерації легкої атлетики України Олександр Величко, заслужений тренер СРСР Володимир Кіба, директор Республіканського вищого училища фізичної культури Володимир Тібабішев, рідні і друзі Сергія Операйла, керівники усіх обласних відділень Комітету.

Учасники турніру вшанували пам’ять Сергія Ілліча Операйла хвилиною мовчання.

Голова Комітету Євген Баженков привітав юних спортсменів та вболівальників з початком змагань, побажав хлопцям і дівчатам успішних стартів, цікавої і змістовної боротьби на бігових доріжках і в секторах для стрибків та метань.

версія для друку