українська російська англійська
У рамках 20-го Міністерського засідання ОБСЄ Леонід Кожара провів зустрічі зі своїми колегами
06.12.2013 | 11:07
Прес-служба Міністерства закордонних справ

У рамках 20-го Міністерського засідання ОБСЄ Леонід Кожара провів зустрічі зі своїми колегами.

Зокрема, Міністр закордонних справ України, Діючий Голова ОБСЄ Леонід Кожара зустрівся з Міністром закордонних справ Королівства Норвегія Бьорге Бренде.

У ході переговорів були обговорені першочергові питання українсько-норвезьких відносин у політичній та економічній сферах, а також графік обопільних візитів на 2014 рік.

Було обговорено стан імплементації домовленостей, досягнутих під час офіційного візиту Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова до Норвегії у листопаді 2012 році.

Міністр Л.Кожара запросив свого колегу відвідати Київ з візитом.

Під час розмови були також розглянуті актуальні питання двосторонньої співпраці у рамках діяльності ОБСЄ.

Під час зустрічі з Міністром закордонних справ Фінляндської Республіки Ерккі Туоміоя Леонід Кожара обговорив пріоритетні питання українсько-фінських відносин у контексті поглиблення двостороннього політичного  діалогу на високому рівні. 

Окрему увагу  було приділено підсумкам головування України в ОБСЄ у 2013 році, а також питанням подальшої взаємодії на двосторонньому рівні у процесі реалізації пріоритетних завдань цієї Організації.

 Міністр Е.Туоміоя висловив високу оцінку зусиллям України з метою забезпечення результативного Міністерського засідання у Києві.

Сторони також торкнулися питання щодо подальших кроків на шляху реалізації євроінтеграційного курсу України.

Також Міністр закордонних справ України Леонід Кожара провів зустріч з Міністром закордонних справ Швеції Карлом Більдтом. У ході розмови було обговорено поточні питання діяльності ОБСЄ, відносини між Україною та ЄС, а також перспективи українсько-шведського співробітництва.

Леонід Кожара також зустрівся з Міністром закордонних справ Грузії Майєю Панджикідзе.

Л.Кожара привітав грузинську колегу з перепризначенням на посаду Глави зовнішньополітичного відомства Грузії.

У рамках зустрічі були обговорені перспективи розвитку двостороннього політичного діалогу, економічного співробітництва та взаємодії у рамках міжнародних організацій.

Міністр М.Панджикідзе підтвердила готовність здійснити офіційний візит в Україну в 2014 році.

 

версія для друку