українська російська англійська
Блокування державних структур - це блокування європейського шляху розвитку. Це євросором
06.12.2013 | 21:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров: Хочу звернутися до розуму і совісті наших опонентів і сказати, що вони повинні повернутися в конституційне поле, тобто припинити блокувати роботу державних установ. А саме Уряду, Адміністрації Президента, Парламенту, звільнити Київську мерію.

Нам доводиться вирішувати питання життєзабезпечення країни, приймати рішення в екстремальній ситуації, коли ми нормально не можемо працювати. Це повинно припинитися, і в цьому мене підтримали абсолютно всі міністри закордонних справ, з якими ми зустрічалися на 20 -му засіданні Ради Міністрів ОБСЄ. Всі вони підтвердили, що це абсолютно ненормально, це абсолютно не європейський шлях розвитку, про який так багато говориться зараз на Майдані.

У понеділок я першим сказав про те, що ми готові створити незалежну групу, яка могла б об'єктивно розслідувати всі ті питання, які викликають у наших опонентів сумніви.

Я хочу ще раз повторити, що зараз немає нічого більш важливого, ніж забезпечення порядку. У столицю приїхала велика кількість людей, які, на жаль, ведуть себе не завжди так, як личить. Але ті ризики, які вони створюють зараз, і є, по суті, серйозною загрозою для безпеки наших громадян, мають бути припинені і виключені, якщо ми хочемо бути європейською країною.

 

версія для друку