українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Опозиція так і не відреагувала на заклик влади сісти за стіл переговорів
06.12.2013 | 21:10
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що поки що не надходило жодного сигналу про готовність опозиції брати участь у круглому столі з питань врегулювання складної політичної ситуації в Україні. Про це він заявив в інтерв'ю іноземним ЗМІ.

Глава Уряду вкотре підтвердив, що готовий провести переговори з представниками мітингувальників: «Я готовий до діалогу. Давайте почнемо діалог, і нехай вони розходяться по домівках: у них є сім'ї, у них є діти, нехай займаються своїми справами. Вони ж десь працюють, напевно. Яка необхідність там стояти стільки часу?».

Однак, сказав Микола Азаров, до цих пір ні лідери опозиції, ні інші представники учасників протесту не відгукнулися на пропозицію приступити до таких переговорів.

«Більше того, за нашою інформацією, на превеликий жаль, Євромайдан не керується цими лідерами. Там абсолютно різні угруповання, різні люди. На превеликий жаль, на Євромайдані велика кількість радикалів, представників радикальних організацій, які, власне, й організовували більшість таких провокацій в країні і в столиці. Тому, незважаючи, ще раз я повторюю, на висловлену в понеділок пропозицію про те, щоб сісти за круглий стіл, жодних пропозицій не надійшло», - заявив Микола Азаров.

 

версія для друку