українська російська англійська
Інформація про євромайдани подається незбалансовано, - Прем'єр-міністр
06.12.2013 | 21:16
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Інформаційне освітлення подій на євромайданах очевидно спотворене: дуже багато поширюється різних чуток, події подаються так, ніби вся країна не працює, а бере участь у конфліктах. А це не сприяє виробленню мирних рішень, навпаки, посилює ескалацію напруженості. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров в інтерв'ю іноземним ЗМІ.

«Зараз дуже багато поширюється різних чуток, і це створює таке інформаційне поле - нерівне. Таке враження, якщо подивитися наші телеканали, що вся Україна знаходиться на якихось євромайданах. Це далеко не так», - заявив Микола Азаров.

«Більше того, наші ЗМІ ігнорують численні мітинги на підтримку Президента і Уряду», - заявив Микола Азаров.

При цьому Прем'єр-міністр додав, що на його сторінці у Фейсбуці, можна побачити звернення людей, які кажуть: «Чому не показують більшу частину України? Чому? Чому одна частина України, представники якої приїхали на євромайдан або знаходяться в західних областях, мають право голосу, а ми не маємо? Адже саме в наших областях створюється левова частка ВВП країни, саме в наших областях створюються основні фінансові ресурси, які спрямовуються в бюджет. Від нашої роботи залежить наповнення бюджету. Тому чому Ви, як Прем'єр-міністр не вживаєте ніяких дій, щоб було рівномірне, збалансоване висвітлення? Ми ж працюємо».

«Наприклад, зараз стало відомо, що в Україні вже зібрано унікальний урожай зернових: 63 мільйони тонн. Це означає, що країна працює, а не на майдані, працюють заводи, підприємства, транспорт», - підкреслив Микола Азаров.

Також Микола Азаров зауважив, що важко зрозуміти, які взагалі зараз вимоги у представників євромайдану. Але в будь-якому випадку Уряд готовий обговорювати ці вимоги, він готовий до діалогу, але необхідно, безумовно, припинити силове протистояння.

«Ми абсолютно нормально ставимося до наших маніфестантів, - сказав Микола Азаров, додавши: «Київ - це ще не вся Україна. Так, протести в Києві ми розглядаємо, але давайте запитаємо думку всієї України: це 46 млн. громадян, це не 10 тис. і навіть не 200 тис. людей на майданах. Тому не можуть маніфестанти диктувати, нав'язувати думки і рішення, які відносяться до всієї країни, до всієї України».

 

версія для друку