українська російська англійська
Президенти України та Росії обговорили підготовку угоди про стратегічне партнерство
06.12.2013 | 21:25
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У Сочі сьогодні Президент України обговорив з Президентом Російської Федерації підготовку угоди про стратегічне двостороннє партнерство, включаючи дорожню карту щодо усунення протиріч у торговельно-економічних режимах. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров в інтерв'ю іноземним ЗМІ 6 грудня 2014 р.

«Наш Президент, повертаючись з Китаю, зробив зупинку в Сочі, де відбулася зустріч, про яку була заздалегідь досягнута домовленість. Йдеться про підготовку великої угоди про стратегічне партнерство з Російською Федерацією, додатком до якої буде так звана дорожня карта, що усуває наші суперечності в торговельно-економічних режимах. У тому числі Президент продовжує роботу з формування наших відносин у газовій сфері», - повідомив Микола Азаров.

При цьому він зазначив, що Україна і Російська Федерація налаштовані на те, щоб у двосторонніх відносинах повністю усунути ті протиріччя, які накопичилися за останні три з половиною роки, включаючи найголовніші протиріччя - це розбіжності за контрактом на постачання газу і порушення двосторонньої виробничої кооперації. «І така робота зараз ведеться», - підкреслив Микола Азаров.

 

версія для друку