українська російська англійська
Уряд повинен мати можливість працювати над бюджетом-2014, - Прем'єр-міністр
06.12.2013 | 21:26
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Зараз формується Державний бюджет 2014 року і місцеві бюджети, тому Уряд повинен мати можливість працювати. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров в інтерв'ю зарубіжним ЗМІ.

Микола Азаров запевнив, що, незважаючи на викривлену подачу ситуації в ЗМІ, які подають, ніби вся країна вийшла на євромайдани, країна працює. В першу чергу працюють ті галузі, де створюється левова частка ВВП країни, створюються основні фінансові ресурси, які спрямовуються в бюджет.

«Україна на сьогодні намолотила і зібрала 63 млн. тонн зерна, це означає, що країна працює, а не на майдані, працюють заводи, підприємства, транспорт». - сказав Микола Азаров.

При цьому він зауважив, що, на превеликий жаль, у Києві якраз транспорт працює з перебоями, є затори значні, великі незручності для киян.

«Гальмуються проекти економічного і соціального розвитку міста Києва. Зараз, наприклад, ми докладаємо значних зусиль, щоб закінчити будівництво чергової розв'язки на Поштовій площі. Але зараз нам практично не дають можливості, оскільки мерія не працює і не функціонує. Далі куди? Які об'єкти ми будемо будувати в Києві?» - запитав Микола Азаров, додавши, що зараз формується завдання на 2014 рік і киянам треба реалізовувати проекти будівництва метро на Троєщину, на багато інших соціальних об'єктів.

«Зараз формується бюджет 2014 року, тому Уряд повинен мати можливість працювати», - підкреслив Микола Азаров.

Прем'єр-міністр підкреслив, що готовий до діалогу з мітингувальниками, адже на даний момент всі гострі питання, озвучені ними, зняті: Президент і Уряд підтвердили курс на європейську інтеграцію, проводяться перевірки щодо дій правоохоронних структур.

«Давайте почнемо діалог, і нехай вони розходяться по домівках. У них є сім'ї, у них є діти, хай займаються своїми справами. Вони ж десь працюють, напевно. Яка необхідність там стояти скільки часу?» - сказав він.

 

версія для друку