українська російська англійська
Мінекономрозвитку підтримуватиме активний діалог із профспілками у процесі побудови ефективної економіки
09.12.2013 | 09:17
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України усвідомлює важливість конструктивного діалогу з профспілками України в процесі формування ефективної економіки. У цьому запевнив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолій Максюта у ході зустрічі з представниками Федерації профспілок України та всеукраїнських галузевих профспілок.

«Ми готові обговорювати всі питання, які турбують профспілки, і спільно шукати шляхи вирішення існуючих проблем», - підкреслив він.

Під час зустрічі сторони обговорили питання, пов’язані з необхідністю розвитку в Україні високотехнологічних і наукоємних галузей.

«Наразі ми вжили заходів для підтримки автомобільної промисловості, розуміючи важливість розвитку високотехнологічних галузей. Те ж стосується й вітчизняного літакобудування. При цьому слід звернути увагу, розвиток яких галузей дасть максимальний ефект для забезпечення економічного зростання», - сказав Анатолій Максюта.

Також сторони представили своє бачення розвитку вітчизняної економіки, зокрема, таких важливих для України галузей як літакобудування і внутрішня торгівля.

 

 

версія для друку