українська російська англійська
Дмитро Ворона очолив українську делегацію під час засідання ГРЕКО
09.12.2013 | 11:06
Прес-служба Міністерства юстиції

З 2 по 6 грудня українська делегація на чолі із Головою Державної реєстраційної служби України Дмитром Вороною взяла участь у 62-му Пленарному засіданні ГРЕКО.

Відповідно до затвердженого порядку денного делегати заслухали оціночні та додаткові звіти держав-учасниць організації, серед яких - і проект Звіту щодо України, який стосувався стану виконання рекомендацій, наданих за результатами Третього раунду оцінювання і предметом якого були питання криміналізації корупції, а також прозорості фінансування політичних партій та виборчих кампаній.

Під час сесії українські експерти згідно із встановленою практикою провели обговорення проекту на прелімінарній зустрічі із представниками Секретаріату ГРЕКО та експертами-доповідачами, які готували проект Звіту по Україні. Під час цієї зустрічі експертами України була надана уточнена інформація щодо останніх законодавчих ініціатив, направлених на виконання рекомендацій ГРЕКО.

Таким чином остаточний варіант проекту Звіту був затверджений. Після здійснення його перекладу та прийняття КМУ рішення про його оприлюднення Звіт буде розміщено на сайті Міністерства юстиції України.

 

версія для друку