українська російська англійська
Представники Держлікслужби взяли участь у міжнародній конференції з питань функціонування ринку медвиробів
09.12.2013 | 12:14
Прес-служба Державної служби з лікарських засобів

Представник Державної служби України з лікарських засобів взяв участь в міжнародній конференції «Медичні вироби та вироби для діагностики in vitro. Регулювання в Російській Федерації, країнах Східної Європи та Туреччині».

О. Косенко взяла активну участь в обговоренні питання реєстрації та обігу медичних виробів в Україні, перспектив розвитку даного сегменту медико-фармацевтичного ринку. Учасники поділились практичним досвідом виведення на ринок України медичних виробів виробництва країн-учасників форуму.

Обговорювались основні положення законодавства, базові нормативно-правові документами, що регулюють обіг медичних виробів в Російській Федерації, країнах Східної Європи та Туреччині, а також заплановані зміни в законодавстві.

Великий інтерес викликав обмін актуальною інформацією щодо переліку документів, необхідних для забезпечення легітимного обігу медичних виробів в країнах-учасниках. Також були розглянуті особливості проведення клінічних та доклінічних випробувань медичних виробів.

Гості міжнародної конференції обговорили принципи застосування міжнародних та європейських стандартів.

Ознайомлення іноземних партнерів із законодавством України в сфері обігу медичних виробів дозволить забезпечити пацієнтів безпечними медичними виробами та покращити інвестиційний клімат України.

 

версія для друку