українська російська англійська
Київ готується до затяжних снігопадів
09.12.2013 | 16:50
Київська ОДА

За прогнозами синоптиків, з 9 до 14 грудня у столиці очікуються затяжні снігопади. З метою запобігання надзвичайної ситуації у місті, Комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалено рішення про застосування додаткових заходів в умовах негоди.

Зокрема, напрацьовано алгоритм взаємодії між комунальними службами, Державною службою з надзвичайних ситуацій та Міністерством оборони, які, за потреби, готові сприяти місту та залучити додаткові сили і засоби у боротьбі зі снігопадами. Організовано спільну роботу з Укравтодором і дорожніми експлуатаційними організаціями столиці.

У разі необхідності місто звертатиметься до Державтоінспекції, аби обмежити в’їзд до міста великовантажного автотранспорту та організувати його тимчасову стоянку на визначених місцях у Київській області. Ймовірно, що в’їзд до центральної частини столиці на період снігопадів буде обмежений і для приватного транспорту. Про це повідомлятимуть додатково через засоби масової інформації.

Також, за необхідності, Київська міська державна адміністрація проситиме підрозділи МВС, ДАІ та комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» забезпечити евакуацію автотранспорту, що був припаркований з порушенням правил дорожнього руху, зокрема автівок, які заважають роботі снігоприбиральної техніки та громадського транспорту.

Столична адміністрація звертається до киян з проханням обмежити використання приватного транспорту під час снігопадів, не залишати автомобілі вздовж доріг та дотримуватися правил дорожнього руху.

версія для друку