українська російська англійська
Столична "швидка" просить учасників масових акцій не перешкоджати роботі лікарів
09.12.2013 | 17:26
Київська МДА

Столична «швидка» просить учасників масових акцій не перешкоджати роботі лікарів. За словами головного лікаря станції швидкої медичної допомоги м. Києва Анатолія Вершигори, відповідно до затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України нормативу, бригада швидкої медичної допомоги має прибути за викликом протягом 10  хвилин. Проте, в умовах мегаполісу, навіть за сприятливих обставин, дотримуватися цього нормативу досить важко.

«Зважаючи на ускладнення погодних умов, а також на напружену дорожньо-транспортну ситуацію, особливо у центрі столиці, я закликаю учасників масових заходів дуже відповідально поставитися до роботи бригад швидкої медичної допомоги. Необхідно створити безперешкодні умови для проїзду центром міста автомобілів «швидкої». Майте на увазі, що людина, яка викликала лікарів, може бути вашою дитиною, або матір’ю», – зауважив Анатолій Вершигора.

Крім того, лікарі швидкої медичної допомоги, що чергують у місцях проведення масових заходів, звертаються до мітингувальників з проханням об’єктивно оцінювати свій стан здоров’я та звертатися до медиків «швидкої» за обставин, що загрожують життю: травми, судомні стани, втрата свідомості та інше.

Фахівці бригад швидкої медичної допомоги надають та надаватимуть допомогу кожному, хто звертається і водночас підкреслюють – з нежиттю, кашлем, сухістю слизових та нездужанням звертатися необхідно до стаціонарних медичних пунктів і у поліклінічні заклади.

 

версія для друку