українська російська англійська
Держветфітослужба: За рік проінспектовано понад 150 тисяч об'єктів
10.12.2013 | 09:26
Прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби

Протягом 2013 року державні інспектори ветеринарної медицини перевірили більше 150 тисяч об’єктів, робота яких пов’язана з обігом тваринницької продукції. У результаті було виявлено 56 тисяч порушень та стягнуто штрафів на суму понад 4,4 мільйона гривень.

В Україні тривають заходи із забезпечення стабільної епізоотичної ситуації та продовольчої безпеки. Так, впродовж  року в усіх регіонах працюють мобільні групи, до складу яких входять працівники державної служби ветеринарної медицини та ветеринарної міліції. У 2013 році вони вже встигли перевірити понад 150 тисяч об’єктів, робота яких пов’язана з обігом тваринницької продукції, і виявити 56 тисяч порушень.

У результаті за грубі порушення чинного законодавства 2013 року оштрафовано 50 тисяч осіб на суму понад 4,4 мільйона гривень.

Окрім цього, ветеринари вилучили майже 190 тонн сировини та продукції тваринного походження, яка на момент перевірки не відповідала вимогам чинного законодавства щодо безпечності. Понад 42 тонни вилученої продукції було утилізовано.

версія для друку