українська російська англійська
Столична влада закликала водіїв утриматися від поїздок на приватному автомобілі до стабілізації погоди
10.12.2013 | 10:10
Київська МДА

У зв’язку з погіршенням погодних умов, заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Костюк в ефірі на ТРК «Київ» закликав столичних водіїв, особливо новачків, утриматися від використання власного автомобіля і користуватися громадським транспортом до стабілізації зимової погоди. Це дозволить уникнути аварійних ситуацій на дорогах і, відповідно, зменшити затори.

Також Михайло Костюк закликав водіїв підготувати свої автомобілі до нових погодних умов та встановити зимову гуму. Висловив заступник голови КМДА й думку, що кожен автомобіліст сьогодні має бути відповідальним і не паркувати автомобіль у непризначеному для цього місці, адже це заважає дорожній техніці виконувати роботу з розчищення дороги.

Крім того, він розповів, що влада інформуватиме на під’їздах у Київ водіїв вантажівок щодо ситуації на дорогах у місті та, за необхідності, рекомендуватиме їм перебути негоду на перехоплюючих паркінгах або скористатися TIR-паркінгом, який створено спеціально для перебування там вантажівок.

Щодо заборони в’їзду великовагового транспорту в столицю, то, за словами заступника голови КМДА, наразі такої необхідності немає, ситуація в місті під контролем. Разом із тим, із погіршенням погодних умов столична влада все ж може звернутися до Державтоінспекції з пропозицією тимчасово заборонити в’їзд вантажівок у столицю.

версія для друку