українська російська англійська
Більше 34 тис. власників нерухомості Херсонщини вже звірились з органами Міндоходів
10.12.2013 | 10:20
Херсонська ОДА

«На сьогоднішній день 34 013 тис. власників нерухомості Херсонської області провели звірки з органами Міндоходів за кількістю об'єктів житлової нерухомості, розмірами житлової площі. Це майже 24% від загальної кількості власників нерухомості», - повідомляє Головне управління Міндоходів у Херсонській області.

Так, з Державного реєстру прав на нерухоме майно органам Міндоходів області передано інформацію по 142 тис. власників і 115 тис. об'єктів нерухомого майна області. З них понад 6 тис. власників мають два і більше об'єкти.

«Ці дані вимагають звірки з власниками нерухомості. Якщо громадянин не звірить кількість об'єктів житлової нерухомості, розмір житлової площі таких об'єктів, то дані, які є в податкових інспекціях, будуть вважатися вірними», - розповів Валерій Шмурянов, заступник начальника Головного управління Міндоходів у Херсонській області.

Тому будь-який власник об'єктів житлової нерухомості на підставі оригіналів документів про право власності на об'єкти житлової нерухомості і на житлову площу таких об'єктів може до 31 грудня 2013 року (включно) звернутися до податкової інспекції за місцем проживання про проведення такої звірки.

Нарахування суми податку з нерухомості фізичних осіб здійснюватиметься органом Міндоходів за місцем податкової адреси (місцем реєстрації, прописки) власника, а не за місцезнаходженням такого об'єкта.

 

 

версія для друку