українська російська англійська
НКЦПФР розробила механізм забезпечення існування іменних цінних паперів у бездокументарній формі
10.12.2013 | 10:04
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на черговому засіданні, яке відбулося 3 грудня 2013 року, схвалила проект рішення «Про забезпечення існування іменних цінних паперів  у бездокументарній формі».

«Це Положення встановлює порядок дій емітента та професійних учасників депозитарної системи України щодо забезпечення існування у бездокументарній формі іменних цінних паперів, випуски яких не були переведені у таку форму в установленому законодавством порядку до набрання чинності Законом України «Про депозитарну систему України», а також порядок обслуговування в депозитарній системі рахунків у цінних паперах, відкритих емітентом в процесі дематеріалізації, у тому числі до набрання чинності Законом», - прокоментувала новацію Ірина Курочкіна, Директор департаменту регулювання депозитарної та розрахунково-клірингової діяльності НКЦПФР.

За словами пані Курочкіної, документ розроблений для забезпечення прав інвесторів на іменні цінні папери, випуски яких не були дематеріалізовані до набрання чинності зазначеним Законом.

Найближчим часом Положення буде оприлюднене на офіційному сайті Комісії, де можна буде більш детально ознайомитися з його змістом.

версія для друку