українська російська англійська
Збоїв у русі поїздів через складні погодні умови немає
10.12.2013 | 11:54
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

У зв’язку з погіршенням погодних умов на залізницях України цілодобово тривають заходи з забезпечення безперебійного руху на коліях та об’єктах залізничної інфраструктури. За останню добу на залізницях працювало 6 снігозбиральних машин. На роботах з прибирання снігу було задіяно більше 4100 осіб. Усі поїзди відправляються згідно з графіком руху, затримок у русі немає.

Погіршення погодних умов протягом останньої доби спостерігалося на території Львівської, Донецької та Південно-Західної залізниць. Зокрема, товщина снігового покриву на станції Сянки Львівської залізниці досягала 29 см, у містах Донецьк, Дебальцеве, Луганськ та Красний Лиман – 7, 8, 10, 7 см відповідно, у Києві товщина снігу, що випав за добу, – 7 см. Інтенсивні заметілі поперемінно переходили у мокрий лапатий сніг, що значно ускладнювало його прибирання. За період складних погодних умов здійснено 5 рейсів снігоприбиральних машин СДП та СМ-2, завдяки чому вивезено близько 1650 м³ снігу.

Роботи з снігоприбирання та очищення колій та стрілочних переводів від снігу тривають цілодобово.

Впродовж 9 та 10 грудня жодний поїзд вітчизняного формування та залізниць інших країн, незважаючи на снігопади, не вибито із графіка руху, безперебійно виконується навантажувальна робота. У складних погодних умовах залізничний транспорт залишається найбільш надійним та безпечним видом транспорту – залізничники вживають усіх можливих заходів, щоб гарантувати безперебійні безпечні перевезення пасажирів та вантажів.

Довідково

Для безперебійної роботи у зимовий період 2013-2014 років в структурних підрозділах колійного господарства Укрзалізниці підготовлено 124 одиниць снігоочисної техніки (СДП, СДПМ), 105 одиниць снігоприбиральної техніки (СМ-2).

Підготовлено до зими і стрілочні переводи: 637 відремонтовано середнім ремонтом, 342 замінили на придатні до використання, а 211 – на нові. Крім того, 22,3 тис. стрілочних переводів обладнано електрообігрівом та 14,3 тис. – системою пневмообдувки. Для забезпечення цих систем на залізницях працюють267 компресорних станцій.

 

версія для друку