українська російська англійська
Держфінінспекція в Одеській області відшкодувала втрат на 55 млн. грн.
10.12.2013 | 15:57
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом січня – листопада 2013 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 55 млн. грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств додатково надійшло понад 24 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму 30,8 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 327 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 175 досудових розслідувань. Ще 64 досудові розслідування розпочато за результатами участі фахівців інспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури.

До підприємств та установ, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 533 фінансові санкції у вигляді призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

За вчинені фінансові порушення 949 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 317 – до дисциплінарної, 91 – до матеріальної, 68 осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку