українська російська англійська
Держлікслужба продемонструвала принципи роботи автоматизованої системи відстеження ліків в обігу
10.12.2013 | 16:15
Прес-служба Державної служби з лікарських засобів

Фахівці Державної служби України з лікарських засобів, відповідальні за впровадження автоматизованої системи відстеження обігу лікарських засобів від виробника до кінцевого споживача з використанням маркування (кодифікації) та ідентифікації препаратів (далі - Система) провели презентацію Системи для представників фармацевтичної галузі.

За допомогою демо-стенду було продемонстровано робочі процеси, що відбуваються під час переміщення промаркованих двовимірним штрих-кодом упаковок лікарських засобів у мережі постачань від виробника, дистриб’ютора до роздрібної мережі.

Після демонстрації фахівці Держлікслужби України та представники компаній-учасників зустрічі обговорили питання, пов’язані з функціонуванням Системи. Зустріч дала можливість більш чітко визначитись з тими питаннями, що турбували всіх учасників проекту, а саме:

щодо найменувань та кількості упаковок лікарських засобів, що будуть використані в Системі;

переліку та кількості операцій з упаковками лікарських засобів;

забезпечення технічними та програмними засобами.

Учасники дійшли згоди щодо майбутніх дій, які дозволять розширити можливості Системи.

У зустрічі взяли участь п’ять національних дистриб’юторів України, кілька виробників лікарських засобів, у тому числі вітчизняних, та представники кількох роздрібних аптечних мереж.

 

версія для друку