українська російська англійська
Міністр охорони здоров'я поспілкувалася з інтернами медичних закладів
10.12.2013 | 16:24
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова зустрілася з інтернами медичних закладів.

Під час зустрічі, що відбулася сьогодні в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Міністр поцікавилася в інтернів, як складаються їхні стосунки з наставниками, як сприймають медичну реформу лікарі на місцях, чи влаштовує майбутніх лікарів матеріально-технічна база закладів, де вони проходять інтернатуру. До того ж Раїса Богатирьова дала корисні настанови щодо ролі сучасного лікаря в суспільстві та порадила, як їм далі вдосконалювати лікарську діяльність і професійно виконувати свої обов’язки.

Спілкування керівника МОЗ України з початківцями не обійшлося без обговорення політичної ситуації, що склалася в державі. На переконання Раїси Богатирьової, лікарі повинні бути поза політикою, поміж тим вони мають вчасно надавати медичну допомогу усім громадянам, незалежно від їхніх поглядів та політичної позиції.

«Медик, залишаючись аполітичною фігурою, змушений завжди бути на висоті своїх професійних досягнень. Він зобов’язаний надавати медичну допомогу будь-якій людині, яка звертається до нього. Але в стабільній ситуації набагато легше всім працювати і здійснювати зміни на краще, зокрема лікарям», – зауважила Міністр.

Очільник МОЗ України також поінформувала інтернів щодо євроінтеграційних прагнень України. За її словами, технічна група українських урядовців, що повернулася минулого тижня з Брюсселю, вже почала працювати над виробленням дорожньої карти для підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом. Існує спільне розуміння, які технічні і фінансові ресурси необхідні Україні для того, щоб економічна частина угоди не викликала економічної дестабілізації в країні.

«Єдине, що мені хочеться сьогодні – аби усі підтримали мирний діалог, сіли за стіл переговорів з ідеями, пропозиціями, головне, з бажанням спільно змінити ситуацію на краще. Я вірю в те, що нам вдасться цього досягти», – резюмувала Раїса Богатирьова під кінець зустрічі, в якій взяли участь п’ятдесят інтернів.

Крім того, Раїса Богатирьова поспілкувалася з 250-ма акушерами-гінекологами, які приїхали до Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика на курси підвищення кваліфікації з Київської, Житомирської та Чернігівської областей, а також з Києва.

 

 

версія для друку