українська російська англійська
МВС: Вулиці в центрі столиці розблоковані на виконання рішення суду
10.12.2013 | 17:04
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Виконувач обов’язків керівника столичного Главку міліції Валерій Мазан пояснив, що 9 грудня правоохоронці виконували рішення Київського окружного адміністративного суду щодо розблокування частини вулиць у центрі столиці – так званому «урядовому кварталі».

За його словами, 6 грудня тим же судом було винесене рішення щодо заборони на проведення акцій на території «урядового кварталу». Проте, на жальрганізатори та учасники акцій це рішення проігнорували.

Валерій Мазан зазначив, що до міліції надходило багато звернень громадян з приводу того, що вони не можуть потрапити додому або на роботу.

«Багато громадян були обурені цим безладом. Це й стало основною причиною розгляду вчора цієї справи в окружному суді», – наголосив він.

Валерій Мазан зазначив, що головним завданням працівників міліції, які були залучені до виконання рішення суду, стало саме розблокування вулиць та забезпечення дорожнього руху. Крім того, міліціонери мали забезпечити нормальне функціонування адміністративних будівель державних органів влади, а також можливість безперешкодного пересування громадян, які проживають або працюють у цьому районі столиці.

«Працівники міліції поводили себе толерантно, жодних законів не порушували, нікого не били», – підкреслив виконувач обов’язків керівника столичної міліції.

 

 

версія для друку