українська російська англійська
На Запоріжжі у цьому році працевлаштовано безробітних на 66% більше, ніж торік
10.12.2013 | 18:50
Запорізька ОДА

На Запоріжжі у цьому році працевлаштовано безробітних на 66% більше, ніж торік. Про це повідомив заступник голови Запорізької облдержадміністрації Андрій Гамов.

За словами посадовця, суттєву роль у покращенні ситуації відіграв новий Закон «Про зайнятість населення», який діє з 1 січня 2013 року. Центри зайнятості отримали дієвий інструмент, підсумком чого стало збільшення працевлаштування безробітних за 10 місяців поточного року майже на 66% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. 

Він також відзначив, що новий закон позитивно вплинув на співпрацю з роботодавцями, що підтверджується конкретними цифрами. Так, якщо у минулому році інформацію про наявність вакансій надавали 39% роботодавців, то в цьому році цей показник виріс до 60%. Зросла і соціальна відповідальність роботодавців. У цьому році на третину збільшилася кількість працевлаштованих з соціальними гарантіями.

Крім того, робота центрів зайнятості в області була зосереджена на таких пріоритетах як працевлаштування людей віком до 35 років, реалізації програми «перше робоче місце»,  перенавчання за державний кошт людей, яким виповнилося більше 45 років тощо.

 

версія для друку