українська російська англійська
У 47 населених пунктах, знеструмлених в результаті погіршення погоди, повністю відновлено електропостачання, - О.Вілкул
11.12.2013 | 09:24
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Аварійні ситуації, які виникають через складні погодні умови, оперативно ліквідовуються. Зокрема, в ніч з 9 на 10 грудня внаслідок сильних поривів вітру та снігу, а також через спрацювання захисту ліній електропередач, сталося знеструмлення 47 населених пунктів у Дніпропетровській (20), Вінницькій (14), Кіровоградській (8) та Херсонській (5) областях. До ремонтно-відновлювальних робіт негайно було залучено аварійні бригади. До цієї години в цих населених пунктах повністю відновлено електропостачання», - сказав Віце-прем'єр Олександр Вілкул під час телемарафону у прямому ефірі УТ-1.

Як повідомлялося раніше, за завданням Уряду 2 грудня робота підприємств теплокомуненерго, водопостачання, газопостачання, електроенергетики, дорожнього господарства та Державної служби з надзвичайних ситуацій була переведена на посилений режим з цілодобовою роботою, постійним чергуванням аварійних бригад і рятувальників.

«Уряд тримає ситуацію під жорстким контролем. Кожен день проводиться нарада з проблемних регіонах, кожні 2 години мені доповідають про зміну ситуації. Ми робимо все для підтримки системи життєзабезпечення», - сказав Олександр Вілкул.

 

версія для друку