українська російська англійська
У 2013 році на Дніпропетровщині збільшилося поголів'я свиней та великої рогатої худоби
11.12.2013 | 10:53
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

На Дніпропетровщині за 11 місяців 2013 року порівняно з аналогічним періодом минулого року поголівя свиней збільшилося  на 38,6 тис голів, великої рогатої худоби - на 3 тис. По це повідомили у департаменті  агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища Дніпропетровської області.

«Розвиток кластеру сільського господарства є одним з пріоритетних напрямків розвитку економіки на Дніпропетровщині. Цього року під керівництвом голови облдержадміністрації Дмитра Колєснікова регіон досяг високих результатів у рослинництві – було зібрано найбільший за роки незалежності врожай зернових, - зазначив директор департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Дніпропетровської області Вадим Удовицький. - Крім того, у всіх категоріях господарств спостерігається стійка динаміка зростання як поголів'я худоби, так і виробництва тваринницької продукції — м'яса та молока. Це дає впевненість у тому, що наступного року на столах мешканців нашої області завжди будуть свіжий хліб, натуральне м’ясо та молоко саме вітчизняного виробника».

Наразі поголів’я свиней у всіх категоріях господарств області становить    579,8 тис. голів, що більше аналогічного періоду минулого року на 38,6 тис. голів.

Великої рогатої худоби у всіх категоріях господарств Дніпропетровської області утримується 174,1 тис. голів. Це на 3 тис. голів більше, ніж минулого року.

Поголів’я корів у всіх категоріях господарств становить 82,9 тис. голів, що більше відповідного періоду минулого року на 800 голів.

Збільшення поголів худоби дозволило збільшити і виробництво сільгосппродукції – м`яса та молока. Загалом за 11 місяців 2013 року усіма категоріями господарств області вироблено 257,5 тис. тонн м’яса у живій вазі, що на 900 тонн більше, ніж за той самий період 2012 року. Молока вироблено майже 325 тис. тонн, що на понад 2 тис. тонн більше минулорічних показників.

версія для друку