українська російська англійська
Олег Проскуряков зустрівся із студентами Національного університету біоресурсів та природокористування
11.12.2013 | 11:04
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

10 грудня 2013 року Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков зустрівся із студентами Національного університету біоресурсів та природокористування України.

На зустрічі були присутні ректор академік Дмитро Мельничук, проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Максим Мельничук, проректор з навчальної і культурно-виховної роботи Наталія Рідей, голова Студентської організації Ольга Кухар та директори всіх навчально-наукових інститутів НУБіП України.

Зустріч Міністра із студентами тривала більше години та пройшла в дружній атмосфері у формі діалогу. Очільник Мінприроди відповів на запитання, які хвилювали молодь, зокрема, євроінтеграційний курс України, екологічна ситуація в Україні, адаптація екологічного законодавства до європейських стандартів та норм.

«Сьогодні, міністерства та відомства України кожне в своїй галузі активізували роботу з Європейською комісією з метою пошуку найбільш оптимальних рішень у контексті асоціації України з ЄС», - сказав Олег Проскуряков.

версія для друку