українська російська англійська
Відбулося засідання Комісії Україна - НАТО на рівні послів
11.12.2013 | 11:00
Прес-служба Міністерства закордонних справ

10 грудня 2013 р. у штаб-квартирі НАТО відбулося засідання Комісії Україна – НАТО (КУН) на рівні послів за участю заступника Міністра закордонних справ України – керівника апарату Андрія Олефірова.

Засідання було присвячене обговоренню результатів виконання Річної національної програми співробітництва України з НАТО на 2013 рік. У цьому контексті КУН відзначила високу динаміку політичного діалогу та практичного співробітництва між Україною та НАТО, включаючи суттєвий внесок нашої держави в усі операції та місії під проводом Альянсу. Також було відзначено відчутні результати у реформуванні внутрішнього життя України відповідно до європейських стандартів. Висловлено переконання у необхідності продовження в наступному році зазначених реформ з метою зміцнення поточних результатів.

Українською стороною були надані вичерпні роз’яснення стосовно мотивів відкладення підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також щодо останніх подій у внутрішньополітичному житті нашої держави.

Стороною НАТО було наголошено, що Україна є невід’ємним членом Європейської сім’ї, цінним та особливим партнером Альянсу, який має продовжувати свій євроінтеграційний поступ.

 

версія для друку