українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив розробити новий графік ліквідації затримок соціальних виплат
11.12.2013 | 11:43
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив розробити новий графік ліквідації заборгованості з виплат. Про це він заявив під час засідання Кабінету Міністрів 11 грудня 2014 року.

Микола Азаров зазначив, що заблокований Уряд, Міністерство фінансів, Міністерство соціальної політики фізично не могли погасити затримані виплати так, як обіцяли  - до 10 грудня. Лише вчора Казначейство змогло перерахувати 800 млн. грн. на сплату цих гостро необхідних людям коштів.

«Сталося те, про що Уряд попереджав: безвідповідальні дії деяких політиканів та екстремістів з дестабілізації ситуації в державі боляче позначаються на інтересах громадян, - наголосив Микола Азаров. - Я повинен чесно сказати, що це екстремальний режим виконання соціальних зобов`язань. Компенсації, наприклад, різниці в тарифах на теплопостачання (по одній тільки столиці біля 2 млрд. грн. – столиця заборгувала). Де взяти ці кошти? Тільки з державного бюджету. Де державний бюджет бере ці кошти? Тільки з роботи промисловості. Де працює промисловість? Я прошу дати відповідь тих політиканів, які блокують Уряд».

Прем’єр-міністр зазначив, що доведеться знову відновлювати нормальний режим соціальних виплат, а також погашення заборгованості із зарплати.

«Графік ліквідації затримок і заборгованості, який виконувався до політичного протистояння, на жаль, доведеться переглянути. Два тижні втрачено. Попередній графік фактично порушений», - сказав Прем’єр-міністр.

Глава Уряду доручив Першому віце-прем'єр-міністру Сергію Арбузову разом з Міністром фінансів Юрієм Колобовим, Міністром соціальної політики Наталією Королевською до кінця тижня подати на розгляд новий графік, який забезпечить те, що в новий рік країна увійде без затримок всіх соціальних виплат, і так само щодня доповідати про його виконання.

 

версія для друку