українська російська англійська
Силовий конфлікт не на користь владі. Влада - за об'єктивне розслідування, - М. Азаров
11.12.2013 | 11:54
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Розслідування подій, які відбулися в ніч на 30 листопада на Майдані Незалежності, і покарання винних – мета влади. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду 11 грудня 2013 року.

«Це наша спільна мета, адже абсолютно зрозуміло, що силовий конфлікт 30 листопада був не на користь владі. Він спрацював проти неї, дав привід для ескалації протестів. Тому влада зацікавлена всебічно розслідувати ці події. Нам вкрай важливо з’ясувати: хто так «підставив» владу, хто понесе відповідальність», - заявив Глава Уряду.

Він додав, що влада сама запропонувала тристоронній формат контролю за розслідуванням за участю представників влади, опозиції, міжнародної спільноти. «Тому і тут є основа для порозуміння. Але ж не може це розслідування проводитися «революційним трибуналом» або «спеціальними трійками». Відповіді має дати відповідальне фахове розслідування. Тільки так суспільство отримає чесну відповідь і справедливість», - сказав він.

Так само можна знайти компроміси з усіх питань, які накопичились. Саме для пошуку відповідальних компромісів і справедливості започаткована робота загальнонаціонального круглого столу, підкреслив Глава Уряду: «Треба всім її учасникам, всім сторонам відповідально, по-державницьки поставитися до цієї роботи».

версія для друку