українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд приведе Україну до асоціації і ЗВТ з ЄС сильнішою і захищеною
11.12.2013 | 12:15
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд формує директиви на переговори делегації України з Єврокомісією щодо укладення Угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі з ЄС. Про це  повідомив  Прем’єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів України 11 грудня 2013 року.

«Зараз формуються директиви на переговори делегації Уряду України з Єврокомісією щодо укладення Угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі з ЄС. В них ми формулюємо наші пропозиції щодо створення таких умов, які дозволять мінімізувати ризики для української економіки і дозволить успішно імплементувати Угоду», - сказав Глава Уряду.

При цьому він наголосив: «Ми не чекаємо і не просимо, щоб нам щось подарували або компенсували, не йдеться про те, щоб ЄС надав необхідну технічну підтримку для переходу вітчизняної промисловості на єврорегламенти. Перш за все, йдеться про участь у взаємовигідних великих проектах, які завантажать наші підприємства роботою на кілька років».

Микола Азаров підкреслив, що Уряд продовжує щотижня виконувати план підготовки до укладення Угоди про асоціацію з ЄС, щоб привести Україну до асоціації і зони вільної торгівлі сильнішою і захищеною.

Він також зауважив, що згідно із соціологічними опитуваннями, які нещодавно були, лише 30% громадян України вважають умови Угоди про асоціацію дуже вигідними. Натомість, понад 40% вважають їх невигідними, а 30% дуже невигідними.

«Тому в Уряду є підтримка людей в рішенні не підписувати Угоду саме зараз. Так що не все так однозначно у суспільстві, як у гаслах, що лунають на Майдані. І український Уряд зобов’язаний на це зважати», - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку