українська російська англійська
Микола Азаров: Робота промисловості - єдина надійна точка опори всієї держави
11.12.2013 | 12:26
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд повинен розглянути додаткові заходи щодо стабілізації роботи промисловості, оскільки це єдина надійна точка опори України. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів України 11 грудня 2013 року.

«Уряд повинен розглянути додаткові заходи щодо стабілізації роботи промисловості. Це єдина надійна точка опори всієї держави Україна. Я поясню. Наприклад, у квартирах повинно бути тепло, але тарифи на житлово-комунальні послуги не покривають собівартість виробництва тепла. Іноді 40% покривають, а все інше доплачує держава. Різницю доплачує держава з державного бюджету, а бюджет наповнюють, в першу чергу, промислові підприємства, які працюють», - сказав Микола Азаров, додавши, що «громадяни без будь-якого політичного підтексту повинні усвідомити, що сьогодні тепло в квартирах, соціальні виплати з бюджету, фінансування ліквідації стихійних лих оплачує промисловість тих, хто працює».

Він подякував тим людям, які зараз працюють і створюють матеріальні умови для того, щоб у такий складний період не переривалася життєдіяльність усієї держави.

«Ось це й є, на моє переконання, справді державницька патріотична позиція. До речі, її сильно й чітко у понеділок висловило зібрання представників промислових регіонів у Луганську, де було різко засуджено спробу дестабілізації ситуації в країні. До речі, жоден канал не показав це рішення, а там були зібрані всі представники всієї промисловості України, всі крупні підприємства: енергетики, хімії, металургії, машинобудування – всі. Не цікавить їх думка нікого?» - сказав Микола Азаров.

 

 

версія для друку