українська російська англійська
Мінагрополітики продовжує працювати у звичному режимі
11.12.2013 | 13:06
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

В існуючих політичних умовах Міністерство аграрної політики та продовольства продовжує працювати у штатному режимі і системно виконувати свої зобов’язання. Також в усіх регіонах продовжують свою роботу сільськогосподарські підприємства, а студенти аграрних ВНЗ – навчання. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк під час брифінгу в Кабінеті Міністрів. Міністр також наголосив, що на відомство покладено таке важливе завдання, як забезпечення продовольчої безпеки попри політичні обставини.

«В існуючих політичних умовах Мінагрополітики продовжує системно працювати. Оскільки в нашого відомства дещо інші завдання, які мають виконуватись у будь-якій ситуації і незалежно від політичних обставин. Насамперед це забезпечення продовольчої безпеки. Адже це базова функція аграрного сектору», − наголосив Микола Присяжнюк.

За словами Міністра, наразі відомство визначило для себе першочергові завдання. Насамперед, необхідно сформувати стабільні запаси борошна, круп, цукру в Аграрному фонді, моніторити та забезпечувати стабільність споживчих цін на соціальні сорти хліба в розрізі регіонів. Також перед Міністерством стоять такі завдання, як розвиток експортної діяльності в аграрному секторі, розробка оптимальних механізмів державної підтримки, підготовка до весняно-польової кампанії, дерегуляція господарської діяльності, розвиток саморегулювання ринків тощо.

 

версія для друку