українська російська англійська
Р. Богатирьова: Бригади екстреної медичної допомоги та лікувальні заклади Києва працюють в посиленому режимі
11.12.2013 | 14:53
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Міністерство охорони здоров’я України докладає всіх зусиль для забезпечення гарантій громадян на отримання медичної допомоги в тому обсязі, в якому вона їм необхідна, незалежно від політичних позицій людей та ситуацій, в яких вони опиняються. Про це заявила Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова, виступаючи у середу на брифінгу в Кабінеті Міністрів України. З самого початку подій на Майдані, за словами Раїси Богатирьової, була задіяна велика кількість бригад екстреної медичної допомоги для того, щоб в цілодобовому режимі надавати допомогу всім, хто цього потребує.

Зазвичай кількість бригад швидкої допомоги, які чергують в місцях масових акцій, складає від 10 до 18, повідомила Міністр. Більша кількість бригад чергує вночі і у вечірній час. На сьогоднішній день посилена робота і самих бригад, і колективів лікувальних закладів. Вони забезпечені всіма необхідними медикаментами, а також засобами індивідуального захисту, зауважила керівник МОЗ України, оскільки працюють в зимовий період, коли існує небезпека захворіти на гострі респіраторні інфекції або на інші небезпечні інфекції.

«Крім того, ми посилили контроль, який ведемо в цілодобовому режимі, за наданням медичної допомоги на догоспітальному і госпітальному етапі всім постраждалим, -- додала Міністр. -- За період з 30 грудня до ранку сьогоднішнього дня за медичною допомогою звернулись 476 учасників масових заходів». На сьогоднішній день, за її словами, госпіталізовано і перебувають на лікуванні 84 працівника правоохоронних органів, більшість з яких лікується в госпіталі МВС. Щодо інших громадян, які звернулися за медичною допомогою, то госпіталізовано і знаходиться на стаціонарному лікуванні нині 53 особи. Вони знаходяться у Центральній лікарні швидкої допомоги міста Київ, 17-й, 12-й та 18-й міських лікарнях столиці.

версія для друку