українська російська англійська
Володимира Семиноженка обрано головою Міждержавної ради з питань співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах
11.12.2013 | 16:36
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації, академік НАН України Володимир Семиноженко очолив Міждержавну раду з питань співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах (МР НТІ). Відповідне рішення прийнято під час XI засідання Міждержавної ради, яке відбулося у Москві 11 грудня 2013 р.

Вперше за історію функціонування Міждержавної ради з питань співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах головою Ради став представник України.

«Країни-учасниці СНД мають величезний науково-технічний та інноваційний потенціал. Я робитиму все можливе для того, щоб потенціал кожної з країн у цих сферах відкрити, щоб співпрацю у цих сферах поглиблювалося», - наголосив В.Семиноженко.

XI засідання Міждержавної ради з питань співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах (МР НТІ) відбулося  11 грудня у Москві.  Ініціатором її проведення виступила українська сторона.

У роботі Ради взяли участь представники Республіки Білорусь, Республіки Вірменія, Киргизької Республіки, Республіки Казахстан, Республіки Молдова, Російської Федерації, Республіки Таджикистан та України та Міжнародної асоціації академій наук.

Міждержавна рада зі співробітництва в науково-технічній та інноваційній сферах створена у листопаді 2009 року, згідно з рішенням учасників 42-го засідання Економічної ради СНД. До складу МР НТІ включені керівники (заступники) органів виконавчої влади держав-учасниць СНД, що відповідають за науково-технічний та інноваційний розвиток.

18 жовтня 2011 року МР НТІ затверджена Міждержавною програмою інноваційного співробітництва держав-учасниць СНД на період до 2020 року.

версія для друку