українська російська англійська
В.Семиноженко: Україна пропонує створити Міжурядову організацію міжнародного інноваційного розвитку "МИР"
11.12.2013 | 17:27
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Українська сторона виступила ініціатором створення Міжурядової організації міжнародного інноваційного розвитку «МИР». Про це повідомив керівник Держінформнауки, який сьогодні призначений головою Міждержавної ради з питань співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах (МР НТІ), Володимир Семиноженко.

За його словами, це дозволить створити принципово новий інструмент міжнародного співробітництва в інноваційній сфері та забезпечити механізм реалізації Міждержавної програми інноваційного співробітництва держав-учасниць СНД на період до 2020.

«Українська сторона, з урахуванням зауважень і пропозицій наших колег з Російської Федерації, Республіки Білорусь і Республіки Казахстан, доопрацювала проект угоди про створення Міжурядової організації міжнародного інноваційного розвитку «МИР», - повідомив В.Семиноженко.

Він також повідомив, що 12 грудня відбудеться засідання експертної групи, яка планує цей проект остаточно узгодити.

«Вважаю, що вже в березні-квітні 2014 року ми зможемо підписати цю угоду», - переконаний В.Семиноженко.

Він нагадав, що пропозиція про створення Міжурядової організації міжнародного інноваційного розвитку «МИР» обговорювалося і була підтримана в ході зустрічі Прем'єр-міністрів України та Російської Федерації 20 листопада 2013 року під час засідання Ради глав урядів СНД.

версія для друку