українська російська англійська
О.Журавко провів засідання, присвячене діяльності регіональних представників Урядового уповноваженого
11.12.2013 | 17:50
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

Сьогодні, 11 грудня, під головуванням Олексія Журавка відбулося засідання за участю керівництва Дорадчого комітету при Урядовому уповноваженому з прав інвалідів. Зустріч була присвячена обговоренню поданих громадськими організаціями інвалідів пропозицій до Типового положення про регіональних представників Урядового уповноваженого з прав інвалідів на громадських засадах.

Врахувавши всі надані пропозиції, члени Дорадчого комітету при Урядовому уповноваженому визначили модель діяльності регіональних захисників прав інвалідів, яка й відображатиметься у проекті Положення про регіонального представника Урядового уповноваженого з прав інвалідів. Проект Положення нині знаходиться на кінцевій стадії розробки.

«Завдяки регіональним представникам, я матиму можливість оперативно отримувати інформацію про правопорушення на місцях, та, за потреби, зможу негайно втрутитися у проблему. Окрім того, це буде хороша практика залучення громадян до діяльності місцевих органів влади, місцевого самоврядування», – зазначив Олексій Журавко.

версія для друку