українська російська англійська
Геннадій Темник зустрівся зі студентами НТУУ "КПІ"
11.12.2013 | 18:32
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник провів зустріч зі студентами Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». На зустрічі мова йшла про події, які сьогодні відбуваються в державі довкола питання євроінтеграційного курсу України.

Геннадій Темник пояснив, що рішення Уряду призупинити підписання Угоди про асоціацію є вимушеним і викликано низкою неузгоджених питань між сторонами.

«Чого прагне Уряд? Захисту української економіки з боку Європи. Ось простий приклад: сьогодні 70% вітчизняних будівельних матеріалів Україна експортує до Білорусі, Казахстану та Росії. Це майже у п’ять разів перевищує експорт до країн Європейського Союзу. В той же час імпорт основних будівельних матеріалів від країн ЄС складає 70% і перевищує у 4,7 раза імпорт з Білорусі, Казахстану та Росії. Отже, беручи до уваги лише цей сегмент ринку, спробуймо дати собі відповідь на питання, куди збувати свою продукцію завтра, після підписання Угоди? Як дивитися у вічі тим людям, які залишаться без роботи через те, що їх підприємства вимушені будуть згорнути своє виробництво? Цього допустити не можна», - сказав Геннадій Темник.

Міністр звернувся до студентів з проханням не дозволяти маніпулювати собою, не піддаватися на провокації і зберігати мирну атмосферу під час акцій на підтримку євроінтеграційного курсу України.

«Прикро, що в ніч з 29 на 30 листопада не вдалося уникнути провокацій з боку радикальних політичних угруповань. Те, що тоді відбулося, є неприпустимим. Сьогодні триває слідство, яке повинно дати відповіді на всі запитання щодо тих подій, які хвилюють і владу, і громадськість. Ті, хто допустив перевищення своїх повноважень, нестимуть відповідальність», - наголосив Міністр. 

 

версія для друку