українська російська англійська
У Києві на боротьбу з наслідками негоди вночі виїде близько 240 одиниць снігоприбиральної техніки
11.12.2013 | 19:03
Київська МДА

Близько 240 одиниць снігоприбиральної техніки сьогодні вночі розчищатимуть столичні автошляхи.

Так, за інформацією КК «Київавтодор», наразі йде обробка сіллю та піщано-соляною сумішшю столичних шляхопроводів, а саме: мостів Метро, Московського, Південного, ім.  Є. Патона та Дарницького.

Уночі в Солом’янському районі техніка, зокрема, працюватиме на таких ділянках: просп. Повітрофлотський, Червонозоряний, на площі Вокзальній і Севастопольській, на Чоколівському бульварі, вул. В. Гетьмана, Борщагівській, просп. Космонавта Комарова, вул. Урицького, Солом’янській, Протасів Яр, Народного ополчення, на Солом’янській площі, просп. Відрадному і Перемоги. Протягом дня працівники комунальної корпорації здійснювали посипання автошляхів реагентами, вночі ж комунальники розчищатимуть дороги та продовжать посипання.

В Оболонському районі посипання й розчищення здійснюватимуться на таких вулицях: Богатирській, Полярній, Героїв Сталінграду, Героїв Дніпра, Вишгородській, Скляренка, Автозаводській, Набережно-Рибальській, Луговій, Івашкевича, а також на просп. Московського, Оболонському, Мінському та на пл. Т. Шевченка.

У Дніпровському районі роботи проводитимуть за такими адресами: просп. Броварський, Визволителів, Возз’єднання, Юрія Гагаріна, бульв. Перова, Ленінградська і Лівобережна площі, Харківське шосе, Дніпровська та Русанівська набережні.

У Дарницькому районі техніка працюватиме на вул. Привокзальній, Бориспільській, на Дніпровській набережній, просп. М. Бажана, Харківській площі й Харківському шосе, просп. П. Григоренка.

Крім того, працівники КП ШЕУ «Магістраль» працюватимуть на Столичному й Наддніпрянському шосе.

Нагадаємо, що представники ЗМІ, які хочуть здійснити фото- або відеозйомку прибирання снігу, можуть звертатися до прес-служби КМДА за телефоном: 063 263 23 79. Час та місце зйомки визначатиметься в індивідуальному порядку.

 

версія для друку