українська російська англійська
Микола Азаров: Політична нестабільність знижує шанси України на проведення зимової Олімпіади 2022 року
12.12.2013 | 09:33
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Політична нестабільність знижує шанси на здобуття Україною права проводити зимову Олімпіаду 2022 року. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів України в олімпійських, юнацьких олімпійських, паралімпійських і дефлімпійських іграх, всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи, яке відбулося в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа».

«Політична нестабільність в Україні знижує наші шанси на успішне проходження відбіркового туру», - сказав Микола Азаров.

Водночас він підкреслив, що чим скоріше ця ситуація буде нормалізована, тим вищі шанси матиме Україна.

Микола Азаров наголосив, що проведення Олімпіади 2022 у Львові активізує розвиток спортивної інфраструктури регіону. Для вирішення такого амбітного завдання необхідно буде спрямувати значні кошти у розвиток інфраструктури, адже жоден інвестор, жодне сучасне виробництво не прийде туди, де не розвинена інфраструктура – це альфа і омега сучасного бізнесу.

Микола Азаров при цьому доручив вітчизняним спортивним функціонерам вивчити досвід Росії з організації і проведення зимових Олімпійських ігор, які пройдуть у 2014 році у м. Сочі.

 

 

версія для друку