українська російська англійська
Равіль Сафіуллін: Підготовка до зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор знаходиться на фінішній прямій
12.12.2013 | 15:16
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Підготовка до ХХІІ зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор знаходиться на фінішній прямій. На цьому наголосив Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін під час засідання Організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських та Паралімпійських іграх за участі Прем'єр-міністра України Миколи Азарова.

Як зазначив Равіль Сафіуллін, Міністерством молоді та спорту, Національним олімпійським комітетом, Національним комітетом спорту інвалідів, обласними державними адміністраціями, федераціями з видів спорту, фізкультурно-спортивними товариствами здійснено низку організаційно-практичних заходів для забезпечення ефективної підготовки спортсменів національних збірних команд.

За словами Міністра, фінансування підготовки до зимових Олімпійських ігор 2014 року здійснюється в основному за рахунок коштів Державного бюджету. Загальна сума коштів, що була використана видами спорту відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України в 2011- 2013 роках, становить 108 млн. 705 тис. грн.

Міністр зауважив, що разом із тим існує чимало проблемних питань, які потребують першочергового вирішення. Зокрема, це спрощення процедури перевезення спортивної зброї та набоїв без оформлення на вантажній митниці за дозволом Міністерства внутрішніх справ України, постійне зростання цін і тарифів на продукти харчування, комунальні послуги, транспортні послуги, інші товари і послуги, пов’язані з проведенням спортивних заходів, та недофінансування за програмами Міністерства за період з жовтня по грудень поточного року, що складає близько 46 млн. гривень.

"Говорячи про проблеми підготовки до зимової Олімпіади і Паралімпіади, ми фактично наголошуємо на проблемах, які взагалі існують у спорті вищих досягнень. Тому в умовах навчально-тренувального процесу стабільне фінансування – головна складова успішної підготовки і виступу на міжнародній арені як олімпійців, так і паралімпійців",- зауважив Равіль Сафіуллін.

Міністр також наголосив на відсутності відповідних тренувальних баз в Україні, в зв'язку з чим навчально-тренувальні збори українських спортсменів з зимових видів спорту відбуваються здебільшого за кордоном.

У рамках заходу також було презентовано спортивну та парадну форми української делегації на ХХІІ зимові Олімпійські ігри 2014 року в Сочі.

Участь в Оргкомітеті також взяли Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул, віце-президент Національного олімпійського комітету України, президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак,  народний депутат, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, члени Організаційного комітету та інші.

 

 

 

 

 

версія для друку