українська російська англійська
Уряд прийняв рішення про держпідтримку забезпечення препаратами хворих на туберкульоз, гепатит та артрит
13.12.2013 | 10:00
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

11 грудня 2013 року Кабінет Міністрів України на своєму засіданні прийняв розпорядження «Про перерозподіл видатків державного бюджету на централізовані заходи у розрізі адміністративно-територіальних одиниць». Проект документа було підготовлено Міністерством охорони здоров’я України.

Головна мета розпорядження – держпідтримка заходів щодо забезпечення імунобіологічними, протитуберкульозними препаратами хворих на туберкульоз; лікарськими засобами – хворих на вірусні гепатити В і С та дітей, хворих на резистентну форму ювенільного ревматоїдного артриту.

За результатами конкурсних торгів з централізованої закупівлі медикаментів, лікарських засобів, виробів медичного призначення тощо утворились залишки неосвоєних коштів, які МОЗ України прийняло рішення спрямувати на додаткову закупівлю медикаментів: для лікування дітей, хворих на ювенільний ревматоїдний артрит (630,6 тисячі гривень) та для лікування хворих на вірусні гепатити В і С (у сумі 12 186,2 тисячі гривень). Також збільшено видатки на закупівлю протитуберкульозних препаратів у сумі 5217,6 тисячі гривень.

версія для друку