українська російська англійська
У 2014 році в автономії створять 40 тисяч нових робочих місць
13.12.2013 | 10:44
Рада міністрів АРК

За 10 місяців цього року в Криму працевлаштовано майже 35 тисяч чоловік, а наступного року планується створити 40 тисяч нових робочих місць. Про це повідомив Перший заступник Голови Ради міністрів Криму Павло Бурлаков у рамках робочої поїздки до Кримського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості 12 грудня.

Павло Бурлаков зазначив, що Рада міністрів Криму системно реалізує соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича щодо стимулювання підвищення зайнятості населення та створення нових робочих місць: «Основні завдання, які поставив Глава держави, — підвищення конкурентоспроможності населення на ринку праці, а також створення нових, високооплачуваних робочих місць».

В ході робочої поїздки Павло Бурлаков поспілкувався з учнями та педагогами центру, і підкреслив значущість цієї установи не лише для Криму, але і для України в цілому. «Це одна з кращих установ такого роду в країні. Тут готують висококласних фахівців, які можуть повною мірою реалізувати себе та зайняти гідне місце на ринку праці. Центр затребуваний не лише серед кримчан, але і серед жителів інших регіонів країни. У цьому навчальному році в центрі пройшли профнавчання більше 2 тисяч чоловік з областей України. З урахуванням цього, є необхідність розширення центру та збільшення його потужностей», — відмітив Павло Бурлаков.

Перший віце-прем’єр також ознайомився з навчально-виробничим процесом у центрі, оглянув навчальні класи, гуртожиток для іногородніх учнів, відвідав тренінг-центр з підготовки водолазів і матросів-рятувальників і тренажерний комплекс. Крім того, побував у фрезерній і слюсарній майстерні, майстерні токарних і електрозварювальних робіт, а також автослюсарній, рихтувальній і фарбувальній майстерні.

Кримський центр профтехосвіти є унікальним в Україні. Навчально-виробничий комплекс центру оснащений сучасним обладнанням і розрахований на 450 чоловік. Щорічно збільшується число громадян, які навчаються в центрі. Так, у 2011 році 33-м професіям на базі центру навчилися 3,8 тисячі чоловік (43,8% від загальної кількості безробітних). За 11 місяців цього року навчання в центрі проходить більше 62,2% від загального числа безробітних.

 

версія для друку