українська російська англійська
50 повнолітніх волинських дітей-сиріт отримали своє перше соціальне житло
13.12.2013 | 11:47
Волинська ОДА

Цьогоріч 50 повнолітніх волинських дітей-сиріт отримали своє перше соціальне житло. Власне помешкання їм купили у рамках регіональної програми, яку Волинь однією з перших областей у державі, затвердила торік.

Сьогодні щасливим новоселом став 20 річний юнак В.Бова з смт Олика Ківерцівського району, який здобуває спеціальність у вищому професійному училищі будівництва та архітектури. Документи та ключі на двокімнатну квартиру вручив йому голова Волинської  облдержадміністрації Борис Клімчук.

Він побажав юнаку тепла і затишку в новій квартирі, хорошої долі та знайти себе у житті. «Я не втомлююся повторювати, у нас на Волині – чужих дітей немає. Головне – не залишити дитину-сироту поза увагою, дати їй можливість жити, працювати. Щоб вона не почували себе поза турботою держави і суспільства. І Президент нам ставить чітке завдання – дати старт таким дітям у доросле життя: забезпечити першим житлом і першою роботою», - зазначив він.

До сьогодні В.Бова проживав  в цьому селищі з родиною свого піклувальника. У новій домівці для нього  зроблено косметичний ремонт, є газова плита, а також підключено електричне опалення.

З нагоди новосілля від себе особисто голова Волинської облдержадміністрації подарував хлопцеві телевізор.

В.Бова подякував владі за таку турботу.

 

версія для друку